Podczas pracy w firmie zajmującej się programowaniem i naprawą kluczyków samochodowych przeprowadziłem ogromną ilość napraw kart Renault. Szczególnie były to karty pierwszej generacji (srebrne), które ze względu na dość miękki plastik i układ elementów wewnętrznych ulegają częstym awariom - choć nowsze również trafiają na stół naprawczy.

Aby uniknąć wszelkich problemów związanych z tymi kartami wystarczy zastosować się do poniższych wskazówek, a z pewnością żywotność karty znacznie sie wydłuży.

  1. Najważniejsze to nie nosić kart w kieszeni od spodni
  2. Nie wyginać i nie naprężać kart
  3. Kartę najlepiej włożyc: do torebki, do saszetki, umieścić na smyczy bądź w kieszeni marynarki czy koszuli

Są to bardzo proste metody, ale najskuteczniejsze w zapobieganiu awarii związanych z kartami Renault (oczywiście, jeśli się do nich zastosujesz).

Poniżej umieszczam zdjęcie, które pokazuje w którym miejszcu możesz bez obaw wywiercić otwór w karcie starszego typu, aby następnie umieścić ją na smyczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowanie na stronie informacje oraz zdjęcia były prawidłowe. Wystąpienie wszelkich błędów nie może być podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń. Jeżeli znaleziono w opisie jakikolwiek błąd prosimy o zgłoszenie tego faktu.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Informujemy, że serwis kluczyki-do-aut.pl nie ma żadnych związków gospodarczych z właścicielami praw do niniejszych znaków towarowych i nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Prezentowane na stronie zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.