Keyless Go to oferowany w wielu nowoczesnych samochodach system bezkluczykowego, elektronicznego dostępu i uruchamiania samochodu. Zainstalowany w samochodzie sensor wysyła sygnał.

Gdy w odległości przynajmniej 1.5 m od samochodu znajdzie się osoba z kluczykiem, zaprogramowanym do tego samochodu, wówczas sensor odbierze sygnał zwrotny i pozwoli po pociągnięciu klamki na otwarcie drzwi i następnie na uruchomienie silnika. Jest to niezwykle ułatwiająca życie funkcja.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowanie na stronie informacje oraz zdjęcia były prawidłowe. Wystąpienie wszelkich błędów nie może być podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń. Jeżeli znaleziono w opisie jakikolwiek błąd prosimy o zgłoszenie tego faktu.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Informujemy, że serwis kluczyki-do-aut.pl nie ma żadnych związków gospodarczych z właścicielami praw do niniejszych znaków towarowych i nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Prezentowane na stronie zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.