Alfa Romeo 159, Brera - klucz samochodowy typu slot

Kluczyk do modeli samochodów:

  • Alfa Romeo 159 (2007 - 2011)
  • Alfa Romeo Brera (2007 - 2010)

Częstotliwość pilota: 433 MHz

Typ transpondera: id46 (PCF 7941)

Kluczyk można dorobić w dwóch wersjach:

  1. z transponderem (dzięki któremu możliwe jest mechaniczne otwarcie auta za pomocą grota [klucza mechanicznego] i uruchomienie samochodu), bez funkcji pilota.
  2. z pilotem i transponderem (pełnowartościowy klucz) - w wybranych punktach w kraju.

Zamawiając taki kluczyk otrzymujesz:

  • obudowę klucza
  • docięty grot (do mechanicznego otwarcia drzwi)
  • zakodowany transponder (pozwala odpalić samochód)
  • zaprogramowany pilot zamka centralnego (jeśli taka wersja została wybrana)

Do zaprogramowania takiego klucza potrzebny jest kod PIN. Jeśli nie posiadasz kodu PIN może on zostać wyczytany z samochodu, jednakże za taką usługę może zostać naliczona dodatkowa opłata (o szczegóły pytaj w punktach dorabiania kluczy samochodowych).

Kwota dorobienia takiego kluczyka może wynieść od 400zł do 800zł
Uwaga!!! Do zaprogramowania takiego kluczyka potrzebny jest samochód. Jeśli nie można dostarczyć auta (np. gdy zgubione zostały wszystkie klucze) zapytaj, co da się zrobić, w punktach dorabiania kluczy samochodowych.
Zakodowanie klucza używanego Ponowne zakodowanie klucza jest możliwe, ale tylko po wcześniejszym wyczyszczeniu (przywróceniu) klucza do stanu fabrycznego, wykonywanego za pomocą specjalistycznego sprzętu.
Gdzie dorobisz taki kluczyk Skorzystaj z zakładki "DORABIANIE AUTO KLUCZY - spis firm dorabiających kluczyki" i znajdź firmę w swojej okolicy
Zapytaj o produkt

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowanie na stronie informacje oraz zdjęcia były prawidłowe. Wystąpienie wszelkich błędów nie może być podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń. Jeżeli znaleziono w opisie jakikolwiek błąd prosimy o zgłoszenie tego faktu.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Informujemy, że serwis kluczyki-do-aut.pl nie ma żadnych związków gospodarczych z właścicielami praw do niniejszych znaków towarowych i nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Prezentowane na stronie zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.