Audi A4, A5, Q5 - klucz do samochodu typu Slot z pilotem

Kluczyk do modeli samochodów:

  • Audi A4 (2008 - 2018)
  • Audi A5 (2008 - 2018)
  • Audi Q5 (2008 - 2018)

Częstotliwość pilota: 868MHz MHz, 433 MHz, 315MHz

Typ transpondera: id50 (PCF7945AC)

Kluczyk typu Slot (cały klucz umieszczony zostaje w slocie stacyjki)

Zamawiając taki kluczyk otrzymujesz:

  • obudowę klucza
  • zakodowany transponder (pozwala odpalić samochód)
  • zaprogramowany pilot zamka centralnego

UWAGA - W samochodach wyprodukowanych od roku 2015 (lub wyprodukowanych wcześniej, w których  zaktualizowano soft) mogą wystąpić dodatkowe koszty związane z koniecznością przeprowadzenia większej ilości czynności podczas procedury dorabiania klucza.

Kwota dorobienia takiego kluczyka może wynieść od 500zł do 800zł
Uwaga!!! Do zaprogramowania takiego kluczyka potrzebny jest samochód. Jeśli nie można dostarczyć auta (np. gdy zgubione zostały wszystkie klucze) zapytaj, co da się zrobić, w punktach dorabiania kluczy samochodowych.
Gdzie dorobisz taki kluczyk Skorzystaj z zakładki "DORABIANIE AUTO KLUCZY - spis firm dorabiających kluczyki" i znajdź firmę w swojej okolicy
Zapytaj o produkt

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowanie na stronie informacje oraz zdjęcia były prawidłowe. Wystąpienie wszelkich błędów nie może być podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń. Jeżeli znaleziono w opisie jakikolwiek błąd prosimy o zgłoszenie tego faktu.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Informujemy, że serwis kluczyki-do-aut.pl nie ma żadnych związków gospodarczych z właścicielami praw do niniejszych znaków towarowych i nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Prezentowane na stronie zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.