Audi A4, A5, Q5 - klucz do samochodu typu Smart Key

Kluczyk do modeli samochodów:

  • Audi A4 (2008 - 2018)
  • Audi A5 (2008 - 2018)
  • Audi Q5 (2008 - 2018)

Częstotliwość pilota: 868MHz MHz, 315MHz

Typ transpondera: id50 (PCF7945AC)

Kluczyk typu Smart Key z systemem Hands Free.

Zamawiając taki kluczyk otrzymujesz:

  • obudowę klucza
  • zakodowany transponder (pozwala odpalić samochód)
  • zaprogramowany pilot zamka centralnego

Docięcie grotu (do mechanicznego otwarcia drzwi) może być dodatkowo płatne - w zależności od punktu dorabiania kluczy.

UWAGA - W samochodach wyprodukowanych od roku 2015 (lub wyprodukowanych wcześniej, w których  zaktualizowano soft) mogą wystąpić dodatkowe koszty związane z koniecznością przeprowadzenia większej ilości czynności podczas procedury dorabiania klucza.

Kwota dorobienia takiego kluczyka może wynieść od 800zł do 1200zł
Uwaga!!! Do zaprogramowania takiego kluczyka potrzebny jest samochód. Jeśli nie można dostarczyć auta (np. gdy zgubione zostały wszystkie klucze) zapytaj, co da się zrobić, w punktach dorabiania kluczy samochodowych.
Gdzie dorobisz taki kluczyk Skorzystaj z zakładki "DORABIANIE AUTO KLUCZY - spis firm dorabiających kluczyki" i znajdź firmę w swojej okolicy
Zapytaj o produkt

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowanie na stronie informacje oraz zdjęcia były prawidłowe. Wystąpienie wszelkich błędów nie może być podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń. Jeżeli znaleziono w opisie jakikolwiek błąd prosimy o zgłoszenie tego faktu.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Informujemy, że serwis kluczyki-do-aut.pl nie ma żadnych związków gospodarczych z właścicielami praw do niniejszych znaków towarowych i nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Prezentowane na stronie zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.