Brak baterii w kluczu Keyless Go - jak uruchomić auto

Coraz więcej osób kupując samochód korzysta z kluczyków samochodowych typu Smart Key z funkcją Keyless Go, jednak jak sie okazuje niewiele z nich wie, co zrobić gdy jesteśmy w terenie, a funkcja Keyless Go przestanie działać (np. gdy wyczerpie się bateria w kluczyku).

Jeśli spotka Cię taka sytuacja nie panikuj - samochód i tak można otworzyć i uruchomić. Jest to naprawdę proste - należy wykonać kolejno:

  1. Wyciągnąć z kluczyka grot, który służy do mechanicznego otwierania drzwi,
  2. Zdjąć zaślepkę przy klamce, aby dostać się do wkładki,
  3. Za pomocą wyciągniętego z kluczyka grota otworzyć mechanicznie drzwi (pamiętaj aby dbać o wkładki w drzwiach),
  4. Wsiąść do samochodu
  5. Przyłożyć kluczyk do miejsca awaryjnego odpalania (zazwyczaj znajduje się przy przycisku Start/Stop, ale nie jest to regułą. Możesz sprawdzić jak znaleźć miejsce awaryjnego uruchomienia samochodu),
  6. Uruchomić auto i gotowe

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowanie na stronie informacje oraz zdjęcia były prawidłowe. Wystąpienie wszelkich błędów nie może być podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń. Jeżeli znaleziono w opisie jakikolwiek błąd prosimy o zgłoszenie tego faktu.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Informujemy, że serwis kluczyki-do-aut.pl nie ma żadnych związków gospodarczych z właścicielami praw do niniejszych znaków towarowych i nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Prezentowane na stronie zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy.